Hakkımızda


 

Misyonumuz


 

Vizyonumuz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 mühendis olarak uzun yıllar özel sektörde çalıştıktan sonra,  tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile imalat sektörüne farklılık getirmek üzere NTK Lazer San. Ve Tic. A.Ş.’yi 2014 yılında İstanbul’da kurduk.

NTK olarak öncelikli hedefimiz 1.000m2’lik üretim tesisimizde; makine ve yedek parça imalat, otomotiv, inşaat, asansör, elektrik panosu imalat, açık hava reklamcılık, raf imalat, ankastre mutfak imalat ve dayanaklı tüketim malları imalat gibi sektörler başta olmak üzere birçok alanda kaliteli hizmet sunarak sektörün eksiklerini ve ihtiyaç duyduğu yenilikleri sağlamaktır.

En üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda,  hem tecrübesi yüksek uzman kadromuz, hem üretim anlayışımız ve hem de tesisimizde yer alan son teknoloji makinelerimizle müşterilerimize kaliteli imalatı en uygun fiyat ve sürede sunmaktayız.

Özellikle paslanmaz metallerin kesim, büküm, kaynak ve montajı başta olmak üzere geçmiş imalat ve mühendislik tecrübelerimizden faydalanarak müşterilerimizin projelerini en doğru üretim süreçleri ile gerçekleştirmekte, sonrasındaki kalite kontrol onay takibi ile de müşterilerimize zaman ve maliyet konularında kayıp yaşatmadan teslimatlar yapmaktayız.

İmalat sektörünün tüm beklentilerini karşılamak amacıyla 7 gün 24 saat keyifle çalışan NTK ailesi olarak, müşterilerine değer katan ve geçmişteki çalışma hayatımızdan edindiğimiz “Önce Kalite” ilkesinden ödün vermeyen işletme yapımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.